W dupiu byłeś? Obrazki widziałeś?
Dodaj coś Rejestracja Logowanie

l i chciałbym kupić miejski autobus. ustawiłbym sobie jakiś numer. l i i nie zatrzymywałbym się na p rzystankach l. l i patrzyłbym sobie jak ludzie się wkurwiają udupiu pl
panda3
62
Wincy obrazków
Copyright © 2019 by wdupiu.pl