W dupiu byłeś? Obrazki widziałeś?
Dodaj coś Rejestracja Logowanie

magda madzia. i   dzień dobry czy meblościanka aktualn za darmo tak tak tylko jest potrzeba rozkręcenie rozłożenia bo inaczej nie da się wynieść mam pana który może rozłożyć taka szafę tylko on pobiera opłatę czy tak będzie ok jezeli to pani płaci to nie ma najmniejszego problemu mnie nie stać ja chcę tylko odebrać szafę czyli chce pani żebym zapiacii za rozebranie meblościanki która pani zabierze. abakankami   c   e d.   . d
stas
29
Wincy obrazków
Copyright © 2019 by wdupiu.pl