W dupiu byłeś? Obrazki widziałeś?
Dodaj coś Rejestracja Logowanie

baczny  bserwator     gbw l  mu i rm kiedyś lekarka psychiatra podczas wizyty powiedziała mi że życie jest piękne. miałem wtedy komornika na głowie myśli samobójcze robotę na czarno na budowie byłem samotny schorowanyi mieszkałem z rodzicami i tak sobie myślałem o czym ona gada. terazjak czytam że   k na miesiąc to zarabia lekarz jak jest frajerem i się nie stara to już rozumiem co tamta lekarka miała na myśli. z takim portfelem pozbyłbym się    moich problemów. po prestu nie bądź biedny bio i idź na medycynę. przegryw lekarz   k
HieronimWhirlpool
3
Wincy obrazków
Copyright © 2019 by wdupiu.pl